Adelina Tahiri edhe zyrtarisht martohet me avokatin maqedonas (Foto)

Adelina Tahiri tashmë edhe zyrtarisht nuk është më beqareshë.

Ajo është martuar edhe zyrtarisht me afaristin dhe avokatin maqedonas, Serjozha Markov, i cili është vëlla i bashkëshortes së zëdhënësit të VMNRO-DPMNE-së, Ivo Kotevski.

Kështu së paku ka bërë të ditur këngëtarja përmes një mesazhi në llogarinë personale në Instagram.

Në fakt, bukuroshja shkupjane ka publikuar fotografinë e momentit të vënies së nënshkrimeve te zyrtari për kurorëzim.

“Zyrtarishtt jam e martuar”, ka shkruar këngëtarja në Instagram.

Ndryshe, Adelina ka bërë të ditur që gjatë vitit të ardhshëm do të sjell këngë të tjera./Realiteti.info/

Im officially married

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Loading...